تولیدی مانتو ولیعصر

تولیدی مانتو ولی عصر بیش از ۳۰ سال می باشد که در امر تولید بهترین و جدید ترین مانتو های روز و مانتو شلوار های اداری و مدارسی فعالیت دارد این موسسه تولیدی با مدیریت مهندس عباس زمانی جهرودی فعالیت مینماید و افتخار دارد از نظر کیفیت کالا ، قیمت کالاهای مورد عرضه توان رقابت با برند های معروف پوشاک را دارد و علاوه بر فروش عمده در سر تا سر ایران پهناور دارای چندین فروشگاه عرضه مستقیم کالا در سطح شهر تهران می باشد .
تولیدی مانتو ولی عصر علاقمند به توسعه فعالیت های خود می باشد و می تواند با شرایط بسیار مناسب به همکاران گرامی اعطاء نمایندگی فروش دهد .
بخش عمده فعالیت تولیدی مانتو ولی عصر در امر تولید لباس فرم ادارات و مدارس می باشد که همه ساله در فصل مدارس چندین مدل جدید لباس فرم مدرسه ارائه می نماید و با بسیاری از مدارس قرارداد تهیه و تولید لباس فرم منعقد می نماید و در این خصوص نیز علاقمند به گسترش فعالیت و همکاری با مدارس ، ادارات ، بیمارستان ها ، هتل ها و کارخانجات می باشد .
02

دفتر پخش

تهران - بزرگ راه امام علی (جنوب به شمال) - بعد از تقاطع خاوران خروجی اول -ابتدای خیابان رحمتی - خ پوردکان جنوبی - خ ولی عصر پلاک ۱۹ مانتو ولی عصر تلفن ۳۳۰۲۹۶۵۷

04

فروشگاه مرکزی

تهران - میدان خراسان - مجتمع تجاری خراسان طبقه اول پلاک ۲۴ و ۲۵ تلفن ۳۳۱۲۶۹۶۹ - ۳۳۱۳۴۷۰۴

01

فروشگاه شماره ۳

تهران - سه راه افسریه - ابتدای بزرگ راه امام رضا - نرسیده به میدان آقا نور - مجتمع تجاری اطمینان ایرانیان - طبقه منفی یک - پلاک ۳۸ و ۳۷ تلفن ۳۳۸۶۱۱۷۸

03

فروشگاه شماره ۴ و کار‌گاه تولیدی

شهر ری - سه راه ورامین - ابتدای خ ابن باویه - مجتمع امین پلاک ۶۴ تلفن ۳۳۷۶۷۳۸۵

شعب نمایندگی و دفاتر پخش مانتو ولیعصر

آدرس و شماره تلفن شعب و دفاتر و نمایندگی های ما